Kilka słów o mnie

Mam na imię Paula, zawodowo jestem multiagentem ubezpieczeniowym. Co oznacza, że reprezentuję kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych.

Prywatnie matka, żona i jak mówią dobry człowiek.

Z ubezpieczeniami jestem związana od 2012 roku. Zaczynałam od stanowiska w dziale likwidacji szkód w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń, gdzieś po drodze było jeszcze Video Call PZU, które wspominam jako cudowne doświadczenie związane z obsługą klienta. 

O ubezpieczeniach wiem sporo, a czego nie wiem to się dowiem 😉 Z uwagi na charakter mojej pracy często biorę udział w szkoleniach, by być mądrym agentem.

Na terenie Warki działam od 2018 roku. Jest to ciekawa współpraca i fajni ludzie, którzy cieszą się, że mogę im przywieźć polisę, zjeść czereśnie albo zerwać kilka jabłek 🙂 Rozmawiając przy tym o potędze ubezpieczeń. Latem zdarzało mi się przyjeżdżać rowerem z dokumentami, bo przecież mamy tu takie piękne okolice, że żal nie skorzystać!

Spotkacie mnie także w Warszawie i okolicach, gdzie ubezpieczam firmy, auta, domy i życie swoich klientów. Tam już jeżdżę autem 😉

Nie ograniczam się, nie boję się wyzwań i do każdego tematu podchodzę indywidualnie.

Czy to tutaj powinnam napisać, że chętnie z Wami porozmawiam?

Bardzo chętnie 🙂

Pozdrawiam,

Paula Lusawa

Kategorie: O mnie

2 Komentarze

Katarzyna Saltejski · 29 sierpnia 2019 o 15:09

Serdecznie polecam. Miałam okazję pracować z Paulą i jest osobą bardzo pracowitą, profesjonalną i przyjazną, Do każdego podchodzi indywidualnie i życzliwie.

    Paula Lusawa · 29 sierpnia 2019 o 15:39

    Dziękuję Katarzyno! Lejesz miód na moje ubezpieczeniowe serce 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *